ימי הולדת במעלה אדומים

מתחם האירועים מג'יק

ימי הולדת | ילדים | נוער

ימי הולדת | ילדים ונוער

ימי הולדת במעלה אדומים

ברוכים הבאים למתחם ימי ההולדת של מג'יק אירועים - מתחם מפנק לילדים. אנחנו במג'יק מציעים לכם ימי הולדת במעלה אדומים עם מגוון רחב של רעיונות ונושאים לימי הולדת חלומיים לילדים ולנוער. בואו להגשים איתנו את החלום של ילדיכם!!

 

 צוות מג'יק יעמיד לרשותכם עולם שלם של חוויה מעניינת וכיפית תוך העצמת הילדים במשחקי חברה, הפעלות, הרקדות, מתחם מרשים של משחקי תלת מימד, עולם וירטואלי שלם, שולחנות משחק מסוגים שונים, חלוקת פרסים והפתעות, מסיבת פול מון מאפרת, בובות ענק, שתייה, שערות סבתא, פופקורן, מכונת ברד, ג'ימבורי צבעוני במיוחד ועוד מגוון אטרקציות.

 

אנו עורכים מסיבות ימי הולדת במעלה אדומים לכל הגילאים לפי קונספט מותאם אישית מגיל 3 עד כיתה ד'. ישנם מגוון רחב של מסיבות מותאמות אישית גם לגילאים גדולים יותר עד גיל בר / בת מצווה, עם מגוון אטרקציות כגון: מסיבות פול מון עם אפקטים מטריפים, דיג'יי, מאפרת, תותחי קצף, בועות סבון, אולטרה סגול, כיבוד, שתייה, אוכל, משחקי תלת מימד וחשיבה, שולחנות משחק לנוער ועוד.  

ימי הולדת במעלה אדומים

בואו להגשים איתנו חלום!! צוות מגי'ק יעמיד לרשותכם עולם שלם של חוויה אין סופית תוך העצמת הילדים במשחקי חברה, הפעלות, הרקדות, חלוקת פרסים והפתעות, מסיבת פול מון מאפרת, בובות ענק, שתייה, שערות סבתא, פוקפורן, ברד ועוד... כמובן הדובדבן שבקצפת - מתחם מרשים של משחקי תלת מימד, עולם וירטואלי שלם, ג'ימבורי צבעוני במיוחד ושולחנות משחק על כל גווניו.

הפעילות מותאמת לכל הגילאים לפי קונספט נבחר מגיל 3 - עד כיתה ד

 

 

אירועי בוטיק במג'יק אירועים, לחצו הטלפון בתחתית העמוד והתקשרו

053-8783813

מקום לאירועים קטנים במעלה אדומים | מג'יק אירועים

053-9385278​