אירועי בר/בת מצווה

בואו לחגוג איתנו בת מצווה ובר מצווה באולם שלנו במעלה אדומים עם תפריט עשיר ומגוון, מסכי מולטימדיה חדשנים ומתקדמים, תפאורה ואבזור, תאורת אווירה, רחבת ריקודים, אטרקציות מותאמות אישית, צוות אדיב ומקצועי עם ניסיון של שנים ומאות אירועי בת מצווה, יחס אישי, חנייה בשפע, ועוד. במג'יק אירועים האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח.  

 

כבר בכניסה לאולם בקבלת הפנים תרגישו את הקסם של המקום עם עיצוב חדשני מפואר. במסכי הווידאו יוקרן סרט של כלת הבת מצווה עם ברכות ואיחולים של המשפחה והחברים. אנו מציעים תפריט קבלת פנים עם מתאבנים טעימים וחווייה קולינרית ייחודית. האווירה באולם הבוטיק שלנו מחשמלת עם תאורת אווירה, רחבת הריקודים עם דיג'יי מקפיץ ואטרקציות מותאמות אישית. כל אלו ועוד יהפכו את האירוע שלכם לחוויה מושלמת ובלתי נשכחת. 

 

לכל רצון ובקשה שלכם יינתן מענה מיידי באדיבות ומקצועיות על ידי צוות האירוח המיומן שלנו. באולם המפואר תוכלו להצטלם יחד עם משפחה וחברים. חשוב מאוד לפני שבוחרים אולם לבת מצווה להתייעץ עם כלת הבת מצווה בנוגע לאופי האירוע, מכיוון שמדובר בה, וכל תשומת הלב מופנית אליה. תוך כדי לקיחה בחשבון את הצרכים של האורחים המבוגרים יותר.

מתחם האירועים מג'יק

אולם לבת מצווה

במעלה אדומים

053-8783813

מקום לאירועים קטנים במעלה אדומים | מג'יק אירועים

053-9385278​